| Part Number | P6SMBJ68A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 797770 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMBJ68A DO-214 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMBJ68A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMBJ68A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMBJ68A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMBJ68A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | STV8164 ZIP New Original Download PDF datasheet for STV8164.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PTH03050YAZ Original Package New Original Download PDF datasheet for PTH03050YAZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS367N DIP New Original Download PDF datasheet for SN74LS367N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN7407N DIP-14 New Original Download PDF datasheet for SN7407N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SE8117TA SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for SE8117TA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC74ADBRG4 SSOP-1.. New Original Download PDF datasheet for SN74HC74ADBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T7548IME PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for T7548IME.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIHFZ44R TO-220 New Original Download PDF datasheet for SIHFZ44R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F616-H/ML QFN-16 New Original Download PDF datasheet for PIC16F616-H/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1D13503F00A200 QFP New Original Download PDF datasheet for S1D13503F00A200.pdf |