| Part Number | P8080A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 118830 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P8080A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P8080A |
| Datasheet download |
| Part Number | P8080A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P8080A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P8080A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PDTC114YE Original Package New Original Download PDF datasheet for PDTC114YE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM7540 BGA New Original Download PDF datasheet for PM7540.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9193 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RT9193.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF15DL-M1-4 null New Original Download PDF datasheet for SF15DL-M1-4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC24F08KA101-I/MQ QFN20 New Original Download PDF datasheet for PIC24F08KA101-I/MQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STTH3R02U DO-214.. New Original Download PDF datasheet for STTH3R02U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4827DY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4827DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2302DS-T1 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SI2302DS-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RS1505M ZIP4 New Original Download PDF datasheet for RS1505M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RJK0202DSP SO-8 New Original Download PDF datasheet for RJK0202DSP.pdf |