| Part Number | P80C51RA+4A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 369960 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P80C51RA+4A PLCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P80C51RA+4A |
| Datasheet download |
| Part Number | P80C51RA+4A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P80C51RA+4A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P80C51RA+4A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI7100DN-T1-E3 QFN8 New Original Download PDF datasheet for SI7100DN-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39SF020A-70-4C-NH PLCC New Original Download PDF datasheet for SST39SF020A-70-4C-NH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ20CA-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ20CA-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S87L51FA-5K44 PLCC全新 New Original Download PDF datasheet for S87L51FA-5K44.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS323CUAE MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for PS323CUAE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1417BIMSTRT MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for SC1417BIMSTRT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM4341A-RI QFP New Original Download PDF datasheet for PM4341A-RI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMA5J12A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMA5J12A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STW55NM60ND TO-247 New Original Download PDF datasheet for STW55NM60ND.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD10QDREP SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SN65HVD10QDREP.pdf |