| Part Number | P8284A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 425590 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P8284A DIP-18 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P8284A |
| Datasheet download |
| Part Number | P8284A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-18 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P8284A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P8284A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA604AU/2K5G4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA604AU/2K5G4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST72F324BK6TA QFP32 New Original Download PDF datasheet for ST72F324BK6TA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2H7M440L Original Package New Original Download PDF datasheet for P2H7M440L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1413NCOA 8-Pin .. New Original Download PDF datasheet for TC1413NCOA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGM2007-2.8XN5/TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SGM2007-2.8XN5/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SINM16LD TSSOP New Original Download PDF datasheet for SINM16LD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S517019P DIP40 New Original Download PDF datasheet for S517019P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T6UN6EFG-003 QFP New Original Download PDF datasheet for T6UN6EFG-003.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R5F2L3AABDFP QFP New Original Download PDF datasheet for R5F2L3AABDFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2581L2-E3 SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PS2581L2-E3.pdf |