| Part Number | PA09A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 612450 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PA09A TO-3 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PA09A |
| Datasheet download |
| Part Number | PA09A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PA09A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PA09A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP323ECN SOP New Original Download PDF datasheet for SP323ECN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP208EET SOP28 New Original Download PDF datasheet for SP208EET.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC04ANSRG4 SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74HC04ANSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1727E Original Package New Original Download PDF datasheet for PCM1727E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIP21108DT-T1-E3 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SIP21108DT-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM6T75CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SM6T75CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S202S01 SIP4 New Original Download PDF datasheet for S202S01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STMP3505XXBAEA4 BGA144 New Original Download PDF datasheet for STMP3505XXBAEA4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDB4N7B-DFN2 DFN2 New Original Download PDF datasheet for PDB4N7B-DFN2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6660EN SOP New Original Download PDF datasheet for SP6660EN.pdf |