| Part Number | PA12A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 584990 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PA12A TO-263 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PA12A |
| Datasheet download |
| Part Number | PA12A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-263 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PA12A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PA12A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74LV367ANSR SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for SN74LV367ANSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54LS393FK SMD New Original Download PDF datasheet for SNJ54LS393FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ58CA DO214 New Original Download PDF datasheet for SMCJ58CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT480116TG-7 SOP New Original Download PDF datasheet for PT480116TG-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SE5534NG DIP-8 New Original Download PDF datasheet for SE5534NG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P5010PFP QFP New Original Download PDF datasheet for P5010PFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SML4742-E3/61 Original Package New Original Download PDF datasheet for SML4742-E3/61.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3216M-FM QFN New Original Download PDF datasheet for SI3216M-FM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF50GG DO-201.. New Original Download PDF datasheet for SF50GG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4KE300A DO-41 New Original Download PDF datasheet for P4KE300A.pdf |