| Part Number | PA1902A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 836980 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PA1902A QFP12 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PA1902A |
| Datasheet download |
| Part Number | PA1902A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP12 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PA1902A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PA1902A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PI49FCT3807HEC SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for PI49FCT3807HEC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP90G SOP-8 New Original Download PDF datasheet for OP90G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2227PAG4 DIP-8 New Original Download PDF datasheet for OPA2227PAG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STK62L58128-15 DIP32 New Original Download PDF datasheet for STK62L58128-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1L40282F25R000 QFP New Original Download PDF datasheet for S1L40282F25R000.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STV8237 TQFP New Original Download PDF datasheet for STV8237.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCA10146 O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for SCA10146.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC1G07DCK Original Package New Original Download PDF datasheet for SN74LVC1G07DCK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SZP-2026Z SOF-26 New Original Download PDF datasheet for SZP-2026Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS592N DIP16 New Original Download PDF datasheet for SN74LS592N.pdf |