| Part Number | PA21A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 148670 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PA21A TO-3 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PA21A |
| Datasheet download |
| Part Number | PA21A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PA21A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PA21A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ST3A01N SOT-23 New Original Download PDF datasheet for ST3A01N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3210-BT TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SI3210-BT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFH5110-38 Original Package New Original Download PDF datasheet for SFH5110-38.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3200-KSR SOP16 New Original Download PDF datasheet for SI3200-KSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T6J05 Original Package New Original Download PDF datasheet for T6J05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTC64613A SOP New Original Download PDF datasheet for RTC64613A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA1217AF SSOP36 New Original Download PDF datasheet for TA1217AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS7113L-2A-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for PS7113L-2A-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RHP-73+ Original Package New Original Download PDF datasheet for RHP-73+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBR3040CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for SBR3040CT.pdf |