| Part Number | PAC107BBA-48-07A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 769510 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PAC107BBA-48-07A CLCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PAC107BBA-48-07A |
| Datasheet download |
| Part Number | PAC107BBA-48-07A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | CLCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PAC107BBA-48-07A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PAC107BBA-48-07A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PD5868A QFP New Original Download PDF datasheet for PD5868A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC257AD SOP16 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC257AD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVTH374NS SOP New Original Download PDF datasheet for SN74LVTH374NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6222EK-2.5 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SP6222EK-2.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SUD15N15-95 DPAK(T.. New Original Download PDF datasheet for SUD15N15-95.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P3S56D40ETP TSOP66 New Original Download PDF datasheet for P3S56D40ETP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS125A SOP-14.. New Original Download PDF datasheet for SN74LS125A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST70135A QFP144 New Original Download PDF datasheet for ST70135A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RJ21P3BAOPT DIP New Original Download PDF datasheet for RJ21P3BAOPT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMEG4002EL SOD882 New Original Download PDF datasheet for PMEG4002EL.pdf |