| Part Number | PAG9480A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 173330 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PAG9480A BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PAG9480A |
| Datasheet download |
| Part Number | PAG9480A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PAG9480A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PAG9480A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT9170-25CV SOT23 New Original Download PDF datasheet for RT9170-25CV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFH636-X007 SMD-6 New Original Download PDF datasheet for SFH636-X007.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PGH758A Original Package New Original Download PDF datasheet for PGH758A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD16NE10LT4 TO252 New Original Download PDF datasheet for STD16NE10LT4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1428CPA 8-Pin .. New Original Download PDF datasheet for TC1428CPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST3904 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SST3904.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3C9004D20-DPB4 DIP New Original Download PDF datasheet for S3C9004D20-DPB4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF195FS SOIC8/.. New Original Download PDF datasheet for REF195FS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL01GP12TFI02/01 TSSOP5.. New Original Download PDF datasheet for S29GL01GP12TFI02/01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54ALS645AJ CDIP20 New Original Download PDF datasheet for SNJ54ALS645AJ.pdf |