| Part Number | PALA-5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 188570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PALA-5V TO-220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PALA-5V |
| Datasheet download |
| Part Number | PALA-5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PALA-5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PALA-5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P80CL580HFH QFP New Original Download PDF datasheet for P80CL580HFH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB1268FG(DRYSHRP) QFP New Original Download PDF datasheet for TB1268FG(DRYSHRP).pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2705-1 SOP4 New Original Download PDF datasheet for PS2705-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB22811HV1.3 QFP80 New Original Download PDF datasheet for PEB22811HV1.3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC1GG32D SC70-5 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC1GG32D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP4491EU MSOP10 New Original Download PDF datasheet for SP4491EU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PH150F48-5 Original Package New Original Download PDF datasheet for PH150F48-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P87C64 DIP New Original Download PDF datasheet for P87C64.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM8204 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for PM8204.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9162-33CX SOT89 New Original Download PDF datasheet for RT9162-33CX.pdf |