| Part Number | PBL3860A/R1 |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 301950 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PBL3860A/R1 PLCC-2.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PBL3860A/R1 |
| Datasheet download |
| Part Number | PBL3860A/R1 |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC-2.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PBL3860A/R1 |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PBL3860A/R1 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC2615ML.TR QFN New Original Download PDF datasheet for SC2615ML.TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST6215BB6 DIP New Original Download PDF datasheet for ST6215BB6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC923LONIPOF SOP New Original Download PDF datasheet for PC923LONIPOF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD2.7M-T1B SOT-23 New Original Download PDF datasheet for RD2.7M-T1B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM25LV512A-100DCE TSSOP8.. New Original Download PDF datasheet for PM25LV512A-100DCE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RDC-19222-303 PLCC New Original Download PDF datasheet for RDC-19222-303.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD23P DIP8 New Original Download PDF datasheet for SN65HVD23P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2506S1F SSOP New Original Download PDF datasheet for P2506S1F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST7FLITES5M6 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for ST7FLITES5M6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSA-5455+ SOP New Original Download PDF datasheet for PSA-5455+.pdf |