| Part Number | PBL40154/1LQTR1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 531190 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PBL40154/1LQTR1A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PBL40154/1LQTR1A |
| Datasheet download |
| Part Number | PBL40154/1LQTR1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PBL40154/1LQTR1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PBL40154/1LQTR1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SX34L DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SX34L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SML4751 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SML4751.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN1706 SOT-35.. New Original Download PDF datasheet for RN1706.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBMB75T6 Original Package New Original Download PDF datasheet for PBMB75T6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16C716-04I/SO SOP New Original Download PDF datasheet for PIC16C716-04I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S71GL016A40BFW3J BGA New Original Download PDF datasheet for S71GL016A40BFW3J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74S289AN DIP-16.. New Original Download PDF datasheet for SN74S289AN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16LF77-I/P DIP New Original Download PDF datasheet for PIC16LF77-I/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM7533AQ DIP16 New Original Download PDF datasheet for PM7533AQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2600EAL TO-92 New Original Download PDF datasheet for P2600EAL.pdf |