| Part Number | PBL40170/1LQ1R1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 700440 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PBL40170/1LQ1R1A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PBL40170/1LQ1R1A |
| Datasheet download |
| Part Number | PBL40170/1LQ1R1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PBL40170/1LQ1R1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PBL40170/1LQ1R1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SSC8033GSB SOT163 New Original Download PDF datasheet for SSC8033GSB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S0792GB(UPD16312GB-3B4) QFP New Original Download PDF datasheet for S0792GB(UPD16312GB-3B4).pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ9.1A SMB New Original Download PDF datasheet for SMBJ9.1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC4559D SOP8 New Original Download PDF datasheet for RC4559D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDM03MT40-7-F SOT163 New Original Download PDF datasheet for SDM03MT40-7-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALVCH16501DGGR TI New Original Download PDF datasheet for SN74ALVCH16501DGGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM356J CAN New Original Download PDF datasheet for PM356J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R3111Q271A-TR-FA SOT-34.. New Original Download PDF datasheet for R3111Q271A-TR-FA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P80C51RD2FA PLCC44 New Original Download PDF datasheet for P80C51RD2FA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SD5002N DIP16 New Original Download PDF datasheet for SD5002N.pdf |