| Part Number | PBL40307/1TSPR2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 389570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PBL40307/1TSPR2A SSOP16 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PBL40307/1TSPR2A |
| Datasheet download |
| Part Number | PBL40307/1TSPR2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP16 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PBL40307/1TSPR2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PBL40307/1TSPR2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TC1054-2.5VCT713 SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for TC1054-2.5VCT713.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PW3300B-05L BGA New Original Download PDF datasheet for PW3300B-05L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC82573V BGA New Original Download PDF datasheet for RC82573V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2222M-001 SOP24 New Original Download PDF datasheet for PT2222M-001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC354NTA SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PC354NTA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS260DR2 SOP New Original Download PDF datasheet for SN74LS260DR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54AHCT244J CDIP-2.. New Original Download PDF datasheet for SNJ54AHCT244J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HCT74ADB SSOP New Original Download PDF datasheet for SN74HCT74ADB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBT3906 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SMBT3906.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCAN928028TUF BGA196 New Original Download PDF datasheet for SCAN928028TUF.pdf |