| Part Number | PBM99010/23QSTP1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 839490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PBM99010/23QSTP1A SSOP28 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PBM99010/23QSTP1A |
| Datasheet download |
| Part Number | PBM99010/23QSTP1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP28 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PBM99010/23QSTP1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PBM99010/23QSTP1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT9641C SOP16 New Original Download PDF datasheet for RT9641C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT6931A SIP23 New Original Download PDF datasheet for PT6931A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2653 DIP-6 New Original Download PDF datasheet for PS2653.pdf |
|
PART ELECTRONICS | POG5HN-1-103K-T00 3224J New Original Download PDF datasheet for POG5HN-1-103K-T00.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP231ECT SOIC16 New Original Download PDF datasheet for SP231ECT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSP4N90A TO-220 New Original Download PDF datasheet for SSP4N90A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA657NB/250 SOT23 New Original Download PDF datasheet for OPA657NB/250.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4824DY SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI4824DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZTA92E6327 SOT23 New Original Download PDF datasheet for PZTA92E6327.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS7141L-1B SMD-4 New Original Download PDF datasheet for PS7141L-1B.pdf |