| Part Number | PBSS4140V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 474300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PBSS4140V SOT663 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PBSS4140V |
| Datasheet download |
| Part Number | PBSS4140V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT663 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PBSS4140V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PBSS4140V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA2134UA/2K5 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for OPA2134UA/2K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29AL032D70TFI030 TSSOP4.. New Original Download PDF datasheet for S29AL032D70TFI030.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAMPLE SSOP16 New Original Download PDF datasheet for SAMPLE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS21245-B02 Original Package New Original Download PDF datasheet for PS21245-B02.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3457DV-T1 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SI3457DV-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6690ER QFN New Original Download PDF datasheet for SP6690ER.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3222BET SOP18 New Original Download PDF datasheet for SP3222BET.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9184A SOP New Original Download PDF datasheet for RT9184A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRDA70-4.TB SOP8 New Original Download PDF datasheet for SRDA70-4.TB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54H00J CDIP14.. New Original Download PDF datasheet for SNJ54H00J.pdf |