| Part Number | PC814A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 500880 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PC814A DIP42 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PC814A |
| Datasheet download |
| Part Number | PC814A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP42 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PC814A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PC814A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SST49F080A33-4C-NHE N/A New Original Download PDF datasheet for SST49F080A33-4C-NHE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI8410BB SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI8410BB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TBA820 DIP New Original Download PDF datasheet for TBA820.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SB5-F001 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SB5-F001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4825DDY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4825DDY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SE431N SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SE431N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPV7100E TQFP25.. New Original Download PDF datasheet for SPV7100E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1113Z281B-TR CSP4 New Original Download PDF datasheet for R1113Z281B-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC192IML MLP-10 New Original Download PDF datasheet for SC192IML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK50GB065 Original Package New Original Download PDF datasheet for SK50GB065.pdf |