| Part Number | PC814K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 507640 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PC814K DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PC814K |
| Datasheet download |
| Part Number | PC814K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PC814K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PC814K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P2V28S40BTP-6 TSOP-5.. New Original Download PDF datasheet for P2V28S40BTP-6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIR840DP QFN New Original Download PDF datasheet for SIR840DP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STAC9704T LQFP New Original Download PDF datasheet for STAC9704T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AS194DRG4 SOIC16 New Original Download PDF datasheet for SN74AS194DRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF194GPZ DIP8 New Original Download PDF datasheet for REF194GPZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV27AD SOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74LV27AD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STF8NM60ND TO220F New Original Download PDF datasheet for STF8NM60ND.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PESD5V0S1BA/DG SOD-32.. New Original Download PDF datasheet for PESD5V0S1BA/DG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3243ECA SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for SP3243ECA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC17C42A-16/L PLCC New Original Download PDF datasheet for PIC17C42A-16/L.pdf |