| Part Number | PC846A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 866270 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PC846A DIP-16 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PC846A |
| Datasheet download |
| Part Number | PC846A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-16 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PC846A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PC846A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P4KE200CA DO-15 New Original Download PDF datasheet for P4KE200CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T5670CP DIP-16.. New Original Download PDF datasheet for T5670CP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC55112P32 BGA New Original Download PDF datasheet for SC55112P32.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SO14 SOP/14 New Original Download PDF datasheet for SO14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PTH03010WAS Original Package New Original Download PDF datasheet for PTH03010WAS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKKT42/12D Original Package New Original Download PDF datasheet for SKKT42/12D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC202AMLTRT MLPQ-1.. New Original Download PDF datasheet for SC202AMLTRT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P7907NA1HVA05R2 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for P7907NA1HVA05R2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9238 SOP28 New Original Download PDF datasheet for RT9238.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA4000F SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for TA4000F.pdf |