| Part Number | PCA894A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 757810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PCA894A PLCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PCA894A |
| Datasheet download |
| Part Number | PCA894A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PCA894A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PCA894A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC97317-ICL/VUL QFP New Original Download PDF datasheet for PC97317-ICL/VUL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM2019BRN SOIC16.. New Original Download PDF datasheet for SSM2019BRN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP432CP PDIP16 New Original Download PDF datasheet for SP432CP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R65C52P DIP New Original Download PDF datasheet for R65C52P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGA-5389Z SOT89 New Original Download PDF datasheet for SGA-5389Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F08DR SO14 New Original Download PDF datasheet for SN74F08DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC7516 SOP New Original Download PDF datasheet for PIC7516.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54LS160J DIP New Original Download PDF datasheet for SN54LS160J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS140U SMB New Original Download PDF datasheet for STPS140U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV18CW1 Original Package New Original Download PDF datasheet for QMV18CW1.pdf |