| Part Number | PCM1800E/2K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 129390 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PCM1800E/2K SSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PCM1800E/2K |
| Datasheet download |
| Part Number | PCM1800E/2K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PCM1800E/2K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PCM1800E/2K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SAFEB1G76AA0F00R12 SMD New Original Download PDF datasheet for SAFEB1G76AA0F00R12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2725AIDGKR MSOP New Original Download PDF datasheet for OPA2725AIDGKR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP202EEN-L SOP New Original Download PDF datasheet for SP202EEN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSD913F2-90JI PLCC-5.. New Original Download PDF datasheet for PSD913F2-90JI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4464DY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4464DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS244CNS/5.2 SOP-20.. New Original Download PDF datasheet for SN74ALS244CNS/5.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1742KE/2K SSOP New Original Download PDF datasheet for PCM1742KE/2K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1460AF-A43-TF SOP-28 New Original Download PDF datasheet for S1460AF-A43-TF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN7454 DIP New Original Download PDF datasheet for SN7454.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3K-NL DO-214.. New Original Download PDF datasheet for S3K-NL.pdf |