| Part Number | PCM3008TG/2K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 862940 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PCM3008TG/2K TSSOP1.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PCM3008TG/2K |
| Datasheet download |
| Part Number | PCM3008TG/2K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP1.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PCM3008TG/2K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PCM3008TG/2K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R5210D013C-TR SMD New Original Download PDF datasheet for R5210D013C-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4842B SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI4842B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF5050AQDRQ1 SOP8 New Original Download PDF datasheet for REF5050AQDRQ1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA8420AF SOP New Original Download PDF datasheet for TA8420AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA26CA-E3/54 DO-15 New Original Download PDF datasheet for SA26CA-E3/54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD3NK90Z TO-252 New Original Download PDF datasheet for STD3NK90Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P3100SB DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P3100SB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCD8028HL/A23 TQFP-8.. New Original Download PDF datasheet for PCD8028HL/A23.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS21869 Original Package New Original Download PDF datasheet for PS21869.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4435DY-TI SOP New Original Download PDF datasheet for SI4435DY-TI.pdf |