| Part Number | PCM55HP/1K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 726420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PCM55HP/1K SOP-24 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PCM55HP/1K |
| Datasheet download |
| Part Number | PCM55HP/1K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-24 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PCM55HP/1K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PCM55HP/1K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SF53 DO-201 New Original Download PDF datasheet for SF53.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54S08J CDIP14 New Original Download PDF datasheet for SN54S08J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2V16S406TP-6G TSSOP New Original Download PDF datasheet for P2V16S406TP-6G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI49FCT3807DQ SOP New Original Download PDF datasheet for PI49FCT3807DQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS9829 QFP New Original Download PDF datasheet for PS9829.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMH0805-800 Original Package New Original Download PDF datasheet for PMH0805-800.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9166A-25PX SOT89 New Original Download PDF datasheet for RT9166A-25PX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS37N DIP New Original Download PDF datasheet for SN74LS37N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM39LV512-70VCE TSOP New Original Download PDF datasheet for PM39LV512-70VCE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54LS299J 20L CD.. New Original Download PDF datasheet for SN54LS299J.pdf |