| Part Number | PD5868A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 497770 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PD5868A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PD5868A |
| Datasheet download |
| Part Number | PD5868A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PD5868A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PD5868A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PCF8593P DIP New Original Download PDF datasheet for PCF8593P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S8232U TSSOP New Original Download PDF datasheet for S8232U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM8SSPRT02 QFP32 New Original Download PDF datasheet for STM8SSPRT02.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMA6J90A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMA6J90A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBSS5250T SOT-23 New Original Download PDF datasheet for PBSS5250T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMV1770-079 SC79 New Original Download PDF datasheet for SMV1770-079.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC18F8620-I/PT TQFP80 New Original Download PDF datasheet for PIC18F8620-I/PT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMF6.5A SOD-12.. New Original Download PDF datasheet for SMF6.5A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST49LF008A-33-4C-NH PLCC New Original Download PDF datasheet for SST49LF008A-33-4C-NH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LVDS17DRFR SON-8 New Original Download PDF datasheet for SN65LVDS17DRFR.pdf |