| Part Number | PGA204AU/1K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 187690 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PGA204AU/1K SOP-16 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PGA204AU/1K |
| Datasheet download |
| Part Number | PGA204AU/1K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-16 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PGA204AU/1K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PGA204AU/1K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OP470GP DIP-14 New Original Download PDF datasheet for OP470GP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PTH12060WAZT DIP10 New Original Download PDF datasheet for PTH12060WAZT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PJP6000 TO-220 New Original Download PDF datasheet for PJP6000.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ170CA-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ170CA-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R451005 FUSES New Original Download PDF datasheet for R451005.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P1918 SOP-4 New Original Download PDF datasheet for P1918.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC6600L6-243G BGA12×.. New Original Download PDF datasheet for SC6600L6-243G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ18AXT DO214 New Original Download PDF datasheet for SMAJ18AXT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDMP0340LST-7-F SOT523 New Original Download PDF datasheet for SDMP0340LST-7-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3B3253L TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for PI3B3253L.pdf |