| Part Number | PGH308A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 484750 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PGH308A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PGH308A |
| Datasheet download |
| Part Number | PGH308A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PGH308A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PGH308A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PBYR1545CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for PBYR1545CT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPW47N65C3 TO-247 New Original Download PDF datasheet for SPW47N65C3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2305-S SOP New Original Download PDF datasheet for PT2305-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY897132L TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SY897132L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1712U SOP New Original Download PDF datasheet for PCM1712U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAF7129AH QFP New Original Download PDF datasheet for SAF7129AH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST3232ECDR SOP16 New Original Download PDF datasheet for ST3232ECDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX3819M5-3.0/TR SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for SPX3819M5-3.0/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SER1590-102MLD N/A New Original Download PDF datasheet for SER1590-102MLD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ9.0A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ9.0A.pdf |