| Part Number | PGH508A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 834950 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PGH508A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PGH508A |
| Datasheet download |
| Part Number | PGH508A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PGH508A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PGH508A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC37122Q TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SC37122Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STC2200 SC70 New Original Download PDF datasheet for STC2200.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STV2050ACMP QFP New Original Download PDF datasheet for STV2050ACMP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC2G241DCURG4 VSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74LVC2G241DCURG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF2958SR LLP New Original Download PDF datasheet for RF2958SR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP90EZ DIP New Original Download PDF datasheet for OP90EZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM6912 SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for STM6912.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ40A-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ40A-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC24LC08B-I/SN SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for PIC24LC08B-I/SN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC817X4 SMD-4 New Original Download PDF datasheet for PC817X4.pdf |