| Part Number | PI5C16292V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 553140 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PI5C16292V SSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PI5C16292V |
| Datasheet download |
| Part Number | PI5C16292V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PI5C16292V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PI5C16292V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | STC945G-AT TO-92 New Original Download PDF datasheet for STC945G-AT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI6CV8578AEX TSSOP New Original Download PDF datasheet for PI6CV8578AEX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SEMP690-LF-S1 TQFP New Original Download PDF datasheet for SEMP690-LF-S1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SS12-TG SMB New Original Download PDF datasheet for SS12-TG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC17L1 DIP4 New Original Download PDF datasheet for PC17L1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S230 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for S230.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC00ADB SSOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74HC00ADB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3220EEA-L SSOP New Original Download PDF datasheet for SP3220EEA-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT02NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT02NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PALCE22V10H-25JC/4 PLCC28 New Original Download PDF datasheet for PALCE22V10H-25JC/4.pdf |