| Part Number | PI74AVC164245A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 487100 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PI74AVC164245A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PI74AVC164245A |
| Datasheet download |
| Part Number | PI74AVC164245A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PI74AVC164245A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PI74AVC164245A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA2342EA/250 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for OPA2342EA/250.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBYR1045B SOT404.. New Original Download PDF datasheet for PBYR1045B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS30150CW TO-247 New Original Download PDF datasheet for STPS30150CW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDS2838F SOT23 New Original Download PDF datasheet for SDS2838F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBL2060CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for SBL2060CT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2800SDL DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P2800SDL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74BCT29827ANT DIP New Original Download PDF datasheet for SN74BCT29827ANT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT100A Original Package New Original Download PDF datasheet for PT100A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TAS5342ADDVR TSSOP4.. New Original Download PDF datasheet for TAS5342ADDVR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA4243EA TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for OPA4243EA.pdf |