| Part Number | PI74LPT16244A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 718630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PI74LPT16244A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PI74LPT16244A |
| Datasheet download |
| Part Number | PI74LPT16244A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PI74LPT16244A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PI74LPT16244A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P6SMB16A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P6SMB16A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAK-XC164CS-16F40F QFP New Original Download PDF datasheet for SAK-XC164CS-16F40F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4KE10A DO-41 New Original Download PDF datasheet for P4KE10A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKM75GD124D Original Package New Original Download PDF datasheet for SKM75GD124D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS299DWR SO20 New Original Download PDF datasheet for SN74ALS299DWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCN2681AC1A44512 Original Package New Original Download PDF datasheet for SCN2681AC1A44512.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAZ18-13 SMA New Original Download PDF datasheet for SMAZ18-13.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDA5550M-QB(ROHS) QFP100 New Original Download PDF datasheet for SDA5550M-QB(ROHS).pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP358N DIP New Original Download PDF datasheet for SP358N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG2548N DIP New Original Download PDF datasheet for SG2548N.pdf |