| Part Number | PI90LV387A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 352420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PI90LV387A TSSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PI90LV387A |
| Datasheet download |
| Part Number | PI90LV387A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PI90LV387A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PI90LV387A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP6654EU-L/TR MSOP8 New Original Download PDF datasheet for SP6654EU-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9173CGSP SOP8 New Original Download PDF datasheet for RT9173CGSP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP490ES-L Original Package New Original Download PDF datasheet for SP490ES-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9818C-33PV SOT23 New Original Download PDF datasheet for RT9818C-33PV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS1L40MF DO222-.. New Original Download PDF datasheet for STPS1L40MF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S9015M6 SOT23 New Original Download PDF datasheet for S9015M6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC373NSRG4 SOP-20 New Original Download PDF datasheet for SN74HC373NSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9702APB SOT23 New Original Download PDF datasheet for RT9702APB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC02N DIP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74HC02N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY10S897JC PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for SY10S897JC.pdf |