| Part Number | PJ34063A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 469290 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PJ34063A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PJ34063A |
| Datasheet download |
| Part Number | PJ34063A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PJ34063A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PJ34063A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SMBT1001LT1 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SMBT1001LT1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB2086NV1.1 PLCC New Original Download PDF datasheet for PEB2086NV1.1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM7819-BGI Original Package New Original Download PDF datasheet for PM7819-BGI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDUS5-008G Module New Original Download PDF datasheet for SDUS5-008G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2335-LQ LQFP48 New Original Download PDF datasheet for PT2335-LQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS648NT DIP-24.. New Original Download PDF datasheet for SN74LS648NT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIP21106DVP-28-E3 TSC75-.. New Original Download PDF datasheet for SIP21106DVP-28-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC374PWR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74HC374PWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S16MD01 DIP7 New Original Download PDF datasheet for S16MD01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F74-I/P4AP DIP New Original Download PDF datasheet for PIC16F74-I/P4AP.pdf |