| Part Number | PKE4210PI/25W48V3.3V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 721630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PKE4210PI/25W48V3.3V Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PKE4210PI/25W48V3.3V |
| Datasheet download |
| Part Number | PKE4210PI/25W48V3.3V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PKE4210PI/25W48V3.3V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PKE4210PI/25W48V3.3V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SIL1362ACLU QFP New Original Download PDF datasheet for SIL1362ACLU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA7138HL QFP New Original Download PDF datasheet for SAA7138HL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA7640AP DIP New Original Download PDF datasheet for TA7640AP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST3614RL LLP New Original Download PDF datasheet for PST3614RL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM2165-1S SOP8 New Original Download PDF datasheet for SSM2165-1S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC541311FB QFP New Original Download PDF datasheet for SC541311FB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS7241-2B SOP-8 New Original Download PDF datasheet for PS7241-2B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM6P16FE(TE85LF) Original Package New Original Download PDF datasheet for SSM6P16FE(TE85LF).pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6403FVG SOP8 New Original Download PDF datasheet for P6403FVG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLF10145T-150M2R2-PF 10145T New Original Download PDF datasheet for SLF10145T-150M2R2-PF.pdf |