| Part Number | PLHS501A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 878550 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PLHS501A PLCC52 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PLHS501A |
| Datasheet download |
| Part Number | PLHS501A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC52 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PLHS501A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PLHS501A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA2695ID SOP New Original Download PDF datasheet for OPA2695ID.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIR2 SMD/8 New Original Download PDF datasheet for SIR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PNX8316HS/C102/04 TQFP New Original Download PDF datasheet for PNX8316HS/C102/04.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM15T18CA-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SM15T18CA-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STV9118 DIP32 New Original Download PDF datasheet for STV9118.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST89E54RC-33-C-PIE DIP40 New Original Download PDF datasheet for SST89E54RC-33-C-PIE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1J/MCC DO214A.. New Original Download PDF datasheet for S1J/MCC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF3225AIDBV Original Package New Original Download PDF datasheet for REF3225AIDBV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMF780SN SOT323 New Original Download PDF datasheet for PMF780SN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PRF005 RJ45 New Original Download PDF datasheet for PRF005.pdf |