| Part Number | PLUS16R6-7A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 737930 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PLUS16R6-7A PLCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PLUS16R6-7A |
| Datasheet download |
| Part Number | PLUS16R6-7A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PLUS16R6-7A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PLUS16R6-7A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SG6516DZ DIP14 New Original Download PDF datasheet for SG6516DZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC18831S SMD New Original Download PDF datasheet for SC18831S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1715U SOP-28 New Original Download PDF datasheet for PCM1715U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9948AEY-T1-E3 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI9948AEY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1232-E/OA SOP8 New Original Download PDF datasheet for TC1232-E/OA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST5069 SMD New Original Download PDF datasheet for ST5069.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4KE200CA DO-15 New Original Download PDF datasheet for P4KE200CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LV1224ADB SSOP28.. New Original Download PDF datasheet for SN65LV1224ADB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM8951AC25P DIP-40 New Original Download PDF datasheet for SM8951AC25P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL256N90TFIR20H TSSOP5.. New Original Download PDF datasheet for S29GL256N90TFIR20H.pdf |