| Part Number | PLVA659A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 545110 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PLVA659A SOT-23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PLVA659A |
| Datasheet download |
| Part Number | PLVA659A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PLVA659A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PLVA659A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA501SM CAN8 New Original Download PDF datasheet for OPA501SM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAB80C166-M-T3 QFP New Original Download PDF datasheet for SAB80C166-M-T3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS00ADRG4 SOIC14 New Original Download PDF datasheet for SN74ALS00ADRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD03N TO3P-5 New Original Download PDF datasheet for STD03N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7302DN-T1-E3 QFN8 New Original Download PDF datasheet for SI7302DN-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM8601 SO8 New Original Download PDF datasheet for STM8601.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9167A-28CB SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for RT9167A-28CB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9511ADP TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for PCA9511ADP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD3NC60 TO-251 New Original Download PDF datasheet for STD3NC60.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3249ECY-L/TR TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for SP3249ECY-L/TR.pdf |