| Part Number | RK2606A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 398220 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | RK2606A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | RK2606A |
| Datasheet download |
| Part Number | RK2606A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-RK2606A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-RK2606A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PIC18F25K20-I/ML QFN28 New Original Download PDF datasheet for PIC18F25K20-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC87360 BGA New Original Download PDF datasheet for PC87360.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PFF500-24S28-5 Original Package New Original Download PDF datasheet for PFF500-24S28-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SV2.1CD1089 LCC New Original Download PDF datasheet for SV2.1CD1089.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RX3140-LF TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for RX3140-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STK672-110 ZIP New Original Download PDF datasheet for STK672-110.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3075EEN-L SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SP3075EEN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP400BIEY DIP New Original Download PDF datasheet for OP400BIEY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA631N/3K SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for OPA631N/3K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRM20100LM85 SOP New Original Download PDF datasheet for SRM20100LM85.pdf |