| Part Number | RK2608A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 252520 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | RK2608A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | RK2608A |
| Datasheet download |
| Part Number | RK2608A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-RK2608A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-RK2608A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | Si3481DV-T1-GE3 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for Si3481DV-T1-GE3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC04DRG4 SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74HC04DRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA84C640P/030 DIP New Original Download PDF datasheet for PCA84C640P/030.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA1029BBC DIP16 New Original Download PDF datasheet for SAA1029BBC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PH75S48-15 Original Package New Original Download PDF datasheet for PH75S48-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6125EK1-L/TR TSOP-6 New Original Download PDF datasheet for SP6125EK1-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STW12NB60 TO-3P New Original Download PDF datasheet for STW12NB60.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN8P2624SG SOP28 New Original Download PDF datasheet for SN8P2624SG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ10CA-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ10CA-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2801-1L-F3 SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PS2801-1L-F3.pdf |