| Part Number | RM2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 847130 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | RM2A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | RM2A |
| Datasheet download |
| Part Number | RM2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-RM2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-RM2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TBA120U DIP New Original Download PDF datasheet for TBA120U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54AHC244FK SMD New Original Download PDF datasheet for SNJ54AHC244FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9933GQW QFN New Original Download PDF datasheet for RT9933GQW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC87570-ICC LQFP New Original Download PDF datasheet for PC87570-ICC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM3K01T(TE85LFM) SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SSM3K01T(TE85LFM).pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC541DW SOP7.2 New Original Download PDF datasheet for SN74HC541DW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2305BDS-T1-E3. SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SI2305BDS-T1-E3..pdf |
|
PART ELECTRONICS | PVT412S-T SOP New Original Download PDF datasheet for PVT412S-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9161-30PX SOT89-.. New Original Download PDF datasheet for RT9161-30PX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCTOOPWR SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74AHCTOOPWR.pdf |