| Part Number | ROA1281451R2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 113360 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ROA1281451R2A QFN New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ROA1281451R2A |
| Datasheet download |
| Part Number | ROA1281451R2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFN |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ROA1281451R2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ROA1281451R2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PM4354-NI BGA New Original Download PDF datasheet for PM4354-NI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS20H100CFP TO-220.. New Original Download PDF datasheet for STPS20H100CFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SWD-119 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SWD-119.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6SMB18A-E3/52 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P6SMB18A-E3/52.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST25VF080B-50-4C-S SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for SST25VF080B-50-4C-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAB8273P DIP New Original Download PDF datasheet for SAB8273P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS685N DIP20 New Original Download PDF datasheet for SN74LS685N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T48C862M4 SSOP New Original Download PDF datasheet for T48C862M4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC42N DIP16 New Original Download PDF datasheet for SN74HC42N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SE5230DR2G SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SE5230DR2G.pdf |