| Part Number | ROP1011097/CR2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 141550 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ROP1011097/CR2A TSSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ROP1011097/CR2A |
| Datasheet download |
| Part Number | ROP1011097/CR2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ROP1011097/CR2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ROP1011097/CR2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SMA6J15A-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMA6J15A-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST708SM6E SMD New Original Download PDF datasheet for ST708SM6E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC900V0NIP SMD-8 New Original Download PDF datasheet for PC900V0NIP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SR33 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SR33.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REG1117FA-2.5/500 TO-263 New Original Download PDF datasheet for REG1117FA-2.5/500.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC14SU69FEL SOT153 New Original Download PDF datasheet for SC14SU69FEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST27SF020-70-3C-NHE Original Package New Original Download PDF datasheet for SST27SF020-70-3C-NHE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1R30K5 SOT New Original Download PDF datasheet for PQ1R30K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC4066PWR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74HC4066PWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS21962-A DIP New Original Download PDF datasheet for PS21962-A.pdf |