| Part Number | ROP1011120/8CR1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 430960 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ROP1011120/8CR1A BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ROP1011120/8CR1A |
| Datasheet download |
| Part Number | ROP1011120/8CR1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ROP1011120/8CR1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ROP1011120/8CR1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74AHC1G08QDCKRQ1 SC70-5 New Original Download PDF datasheet for SN74AHC1G08QDCKRQ1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RM50-48-5 Original Package New Original Download PDF datasheet for RM50-48-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ30RV21 TO220 New Original Download PDF datasheet for PQ30RV21.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R8A66161SP SOP24 New Original Download PDF datasheet for R8A66161SP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STH4988SQ QFN New Original Download PDF datasheet for STH4988SQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA84C640XAP/030 DIP New Original Download PDF datasheet for PCA84C640XAP/030.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RH1P DO-15 New Original Download PDF datasheet for RH1P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAC7311PE CLCC New Original Download PDF datasheet for PAC7311PE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P96002 QFP New Original Download PDF datasheet for P96002.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SED1210FOB QFP New Original Download PDF datasheet for SED1210FOB.pdf |