| Part Number | RPM872-E2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 115480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | RPM872-E2A SOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | RPM872-E2A |
| Datasheet download |
| Part Number | RPM872-E2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-RPM872-E2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-RPM872-E2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SBL7583BAJ SOP New Original Download PDF datasheet for SBL7583BAJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCA2000B QFN New Original Download PDF datasheet for SPCA2000B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PG05DBTFC-RTL/P SOD723 New Original Download PDF datasheet for PG05DBTFC-RTL/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMB10J24CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMB10J24CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMDJ180A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMDJ180A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAFEH1G84FB0F00R1S QFN-6 New Original Download PDF datasheet for SAFEH1G84FB0F00R1S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LBC173AD SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SN65LBC173AD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100EL90VZC SMD20P New Original Download PDF datasheet for SY100EL90VZC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STA335ML HSSOP New Original Download PDF datasheet for STA335ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS41L60CG TO-263 New Original Download PDF datasheet for STPS41L60CG.pdf |