| Part Number | RV-42BCV20K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 573490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | RV-42BCV20K Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | RV-42BCV20K |
| Datasheet download |
| Part Number | RV-42BCV20K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-RV-42BCV20K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-RV-42BCV20K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74HC139NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74HC139NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM811R SOT143 New Original Download PDF datasheet for STM811R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD12S12V SOD323 New Original Download PDF datasheet for RD12S12V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9435DY SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI9435DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ120RDC2SZF TO-220.. New Original Download PDF datasheet for PQ120RDC2SZF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA7114H.. QFP New Original Download PDF datasheet for SAA7114H...pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ78CA-13-F DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ78CA-13-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX117M3-L-5-0/TR TO-223 New Original Download PDF datasheet for SPX117M3-L-5-0/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3VDP8200ZBE QFN New Original Download PDF datasheet for PI3VDP8200ZBE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S2K/5 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for S2K/5.pdf |