| Part Number | S1ZB(0.8A600V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 495610 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S1ZB(0.8A600V) SOP-4 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S1ZB(0.8A600V) |
| Datasheet download |
| Part Number | S1ZB(0.8A600V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-4 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S1ZB(0.8A600V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S1ZB(0.8A600V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SPCA503A TQFP New Original Download PDF datasheet for SPCA503A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP42EZ DIP New Original Download PDF datasheet for OP42EZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ROS-2134-1 N/A New Original Download PDF datasheet for ROS-2134-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ27CA SMB/18.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ27CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SD101CW SOD-12.. New Original Download PDF datasheet for SD101CW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTC-4574JE SOJ20 New Original Download PDF datasheet for RTC-4574JE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBL38073/8 QFP32 New Original Download PDF datasheet for PBL38073/8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75478P DIP New Original Download PDF datasheet for SN75478P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM8S105K4T3CTR 32-LQF.. New Original Download PDF datasheet for STM8S105K4T3CTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54HC175J DIP New Original Download PDF datasheet for SN54HC175J.pdf |