| Part Number | S2EB-DC48V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 477700 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S2EB-DC48V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S2EB-DC48V |
| Datasheet download |
| Part Number | S2EB-DC48V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S2EB-DC48V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S2EB-DC48V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SUD70N03-06P TO-252 New Original Download PDF datasheet for SUD70N03-06P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC10XS3412CGFKR2 FREESC.. New Original Download PDF datasheet for PC10XS3412CGFKR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAF005 SOP New Original Download PDF datasheet for SAF005.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI8901EDB-T2-E1 MFP6 New Original Download PDF datasheet for SI8901EDB-T2-E1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LC373APW SOP-20 New Original Download PDF datasheet for SN74LC373APW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP9604KS SOP New Original Download PDF datasheet for SP9604KS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC32AQPWREP TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74LVC32AQPWREP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1412NCPA 8-Pin .. New Original Download PDF datasheet for TC1412NCPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2347UA/2K5 SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA2347UA/2K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV255-1AF5 QFP New Original Download PDF datasheet for QMV255-1AF5.pdf |