| Part Number | S35390A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 365410 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S35390A SO-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S35390A |
| Datasheet download |
| Part Number | S35390A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SO-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S35390A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S35390A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PAL16R8-15CN DIP New Original Download PDF datasheet for PAL16R8-15CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TBP28L22N DIP20 New Original Download PDF datasheet for TBP28L22N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54LS259FK LCC New Original Download PDF datasheet for SNJ54LS259FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T495X686K020ATE150 SMD New Original Download PDF datasheet for T495X686K020ATE150.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ9939GN SOP-16.. New Original Download PDF datasheet for OZ9939GN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST7032MT-R MMP-3A New Original Download PDF datasheet for PST7032MT-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4313-B1-FM QFN-20 New Original Download PDF datasheet for SI4313-B1-FM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7392DP-T1 SO-8 New Original Download PDF datasheet for SI7392DP-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCC2692AE1A44 PLCC New Original Download PDF datasheet for SCC2692AE1A44.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC12F683-E/P Original Package New Original Download PDF datasheet for PIC12F683-E/P.pdf |