| Part Number | S3C848AX19-QT8A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 462210 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S3C848AX19-QT8A QFP64 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S3C848AX19-QT8A |
| Datasheet download |
| Part Number | S3C848AX19-QT8A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP64 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S3C848AX19-QT8A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S3C848AX19-QT8A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SKY13377-313LF QFN New Original Download PDF datasheet for SKY13377-313LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Q47021HD DIP New Original Download PDF datasheet for Q47021HD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDS1040L-13-F PowerD.. New Original Download PDF datasheet for PDS1040L-13-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM1818 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for STM1818.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RQJ0305EQDQATL-E SOT-23 New Original Download PDF datasheet for RQJ0305EQDQATL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T491X157M020AT Original Package New Original Download PDF datasheet for T491X157M020AT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSD834F2V-20JI PLCC-5.. New Original Download PDF datasheet for PSD834F2V-20JI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QX5252F TO94 New Original Download PDF datasheet for QX5252F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1606EG/2K SSOP New Original Download PDF datasheet for PCM1606EG/2K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54LS590W CFP16 New Original Download PDF datasheet for SNJ54LS590W.pdf |