| Part Number | S4T-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 359160 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | S4T-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | S4T-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | S4T-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-S4T-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-S4T-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SEM2106T1 SSOP24 New Original Download PDF datasheet for SEM2106T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RQA130N03-TB QFN8 New Original Download PDF datasheet for RQA130N03-TB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZU5.1B3 SOD323.. New Original Download PDF datasheet for PZU5.1B3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCY99009 SOP7.2.. New Original Download PDF datasheet for SCY99009.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRVDN.3-TCT SOT163 New Original Download PDF datasheet for SRVDN.3-TCT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7970DP-T1-E3 QFN8 New Original Download PDF datasheet for SI7970DP-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC18F2410-I/SO SOP-14 New Original Download PDF datasheet for PIC18F2410-I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ60C SMC New Original Download PDF datasheet for SMCJ60C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T82C79M-2 SSOP New Original Download PDF datasheet for T82C79M-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIR472DP-T1-E3 QFN8 New Original Download PDF datasheet for SIR472DP-T1-E3.pdf |